
Шафа жаркова електрична двосекційна з плавним регулюванням потужності ШЖЕ-2-GN1/1 еталон
35 618 ₴
33 480 ₴
- В наявності
- Код: 21441
- +380 (67) 201-50-93Відділ продажів
ШАФА ЖАРОВА ШЖЕ 2 GN 1/1 з плавним регулюванням потужності - обладнання для підприємств громадського харчування, їдалень і кафе. Жарочна шафа підлогового розміщення висотою 170 см. Розміри шафи 910 x 570 x 1700 (мм). Розміри духовки 910 x 570 x 1700 (мм).
Виконання ЕТАЛОН:
- облицювання та каркас - нержавіюча сталь;
- нижня полиця, задня панель - оцинкована сталь.
Підібрати модель, дізнатися більше про комплектацію та вартість можна на нашому сайті або зверніться за телефоном для консультації.
Доставка транспортними компаніями Нова Пошта, Делівері, САТ по всій країні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ТЕХПРОМ |
| Країна виробник | Україна |
| Вид обладнання | Жарова шафа |
| Джерело живлення | Електрика |
| Кількість дек в секції | 2 шт. |
| Кількість секцій | 2 шт. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Мінімальна робоча температура | 50 град. |
| Номінальна споживана потужність | 8.4 кВт |
| Номінальна напруга | 380 В |
| Особливості | Можливість установки вентилятора, Наявність дек |
| Сфера використання | Харчова промисловість, Fast-food, HoReCa, Вулична торгівля, Торгові магазини |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 135 кг |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 910 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Внутрішні розміри | |
| Внутрішня висота | 370 мм |
| Внутрішня довжина | 570 мм |
| Внутрішня ширина | 400 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Вид | Шафи для смаження електричні |
| Внутрішні розміри духовки | 570 х 400 х 370 (мм) |
| Габарити | 910 x 570 x 1700 (мм) |
| Діапазон регулювання температури | +50 - +300 °З |
| Кількість секцій для смаження | 2 (шт) |
| Кількість деко в комплекті | 4 (шт) |
| Кількість рівнів для дека на одну секцію | 3 (шт) |
| Потужність | 8.4 (кВт) |
| Напруга живлення | 380 (В) |
| Розміри деко | 535 х 345 х 40 (мм) |
| Стан | Нове |
| Тип | Шафи для смаження з плавним регулюванням потужності |
| Тип установки | Підлоговий |
| виконання | ЕТАЛОН |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час виходу на робочу температуру | 25 |
| Гарантійний термін | 12 |
- Ціна: 33 480 ₴
